malowanie pokoju

Jak zaaranżować pokój fana sportu?

Read Time:2 Minute, 54 Second

Zaprojektowanie pokoju fana sportu nie zawsze należy do najłatwiejszych. Wydawać by się mogło, że ustawi się parę pamiątek i taki pokój będzie gotowy. Oczywiście, można tak podejść do tematu, jednak uważamy, że można zaaranżować pokój fana sportu w trochę inny sposób. Mamy kilka wskazówek, dzięki którym on będzie się czuł w takim pomieszczeniu czuć znacznie lepiej i z pewnością będzie chciał zaimponować nim swoim kolegom. Jeżeli chcesz poznać tajniki aranżacji pokoju dla fana sportu, to zapraszamy do naszego artykułu.

Dobór koloru ścian

Wybranie koloru ścian jest bardzo istotne. Wydawać by się mogło, że mężczyźni nie zawsze zwracają na to uwagę, lecz jest to kompletna nieprawda. Fan sportu powinien mieć ściany w żywych kolorach, które podrywają do walki i raczej „kobiece” kolory nie powinny wchodzić w grę. Na rynku jest tak bogata paleta kolorów far, że każdy w tej materii powinien znaleźć coś dla siebie.

Jeżeli już mówimy o ścianach, to na pewno świetnym pomysłem jest przystosowanie pokoju fana sportu do jego gustów. Dla przykładu, jeżeli wiesz, że czy to Twój syn, czy też chłopak jest ogromnym fanem Juventusu albo Cristiano Ronaldo, to z całą pewnością warto na ścianach zaaplikować motywy związane z klubem czy portugalską gwiazdą. Dzięki temu znacznie silniejszą więź z tym pokojem i będzie czuć, że jest to jego oaza spokoju, a zarazem miejsce, w którym może odpocząć po ciężkim dniu spoglądając na emblematy związane ze swoim ulubionym klubem bądź też osobą.

Wydawać by się mogło, że przystosowanie pokoju dla takiej osoby jest trudne, jednak jest to nieprawda. Wystarczy uruchomić odrobinę wyobraźni i skupić się nad tym, jakie są potrzeby takiej osoby i efekt może być piorunujący. Oczywiście, istotnym czynnikiem jest to, jaki jest Twój stan wiedzy dotyczący pasji fana sportu. W przypadku, gdy nie wiesz jaki jest ulubiony klub lub sportowiec, to po prostu warto o to zawczasu zapytać.

Gadżety sportowe

Ok, wygląd i kolor ścian mamy już za sobą, więc teraz przejdźmy do gadżetów i pamiątek sportowych. By dopełnić pokój akcesoriami, to z pewnością trzeba je w analogiczny sposób, jak w poprzednim punkcie spersonalizować. Na rynku można znaleźć wiele przedmiotów, które z pewnością będą trafionymi prezentami. Prawdziwy fan sportu docenia wszystko co jest z nim związane. Warto zadbać o nawet najmniejszy detal, nawet o pościel. W wielu sklepach znajdziesz pościel z emblematami sportowymi i z pewnością znajdziesz coś, co przypadnie do gustu Twojemu chłopakowi czy też dziecku.

Czego nie może zabraknąć w pokoju pasjonata sportu? Miejsca, w którym będzie mógł ustawić swoje pamiątki sportowe. Jeżeli był, bądź jest sportowcem, to na 100% chciałby mieć półki, na których znalazłyby się jego trofea. Każdy fan sportu powinien mieć we własnym pokoju parę przedmiotów, które będą świetnie wypełniać przestrzeń i zwracać uwagę innych. Zachęcamy, aby zapoznać się z ofertą sieci sklepów Decathlon, w której znajdziesz przedmioty praktycznie ze wszystkich dyscyplin. Chcesz zaskoczyć fana sportu? Zadbaj, by w jego pokoju znalazły się kije do baseballa. Przykładem takiego produktu jest kij do baseballa BA180 30/33″, o którym można powiedzieć, że będzie przyciągać uwagę gości, a kto wie, może stanie się przyczynkiem do uprawiania nowej dyscypliny? Jak więc widzisz, przy aranżacji fana sportu wystarczy uruchomić wodzę wyobraźni i z pewnością taki pokój wygląda lepiej z gadżetami zakupionymi w Decathlon.

Podsumowując, aranżacja pokoju dla fana sportu wcale nie należy do tak trudnych rzeczy, jak mogłoby się to wydawać. Oczywiście, można zwrócić się do profesjonalistów o pomoc, ale własna inwencja twórcza oraz wykonanie daje wiele frajdy. Mamy nadzieję, że nasze wskazówki były dla Ciebie pomocne i w przyszłości o nich nie zapomnisz.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

zle wykonana elewacja skutki i naprawa bledow Previous post Źle wykonana elewacja skutki i naprawa błędów
fornir kamienny Next post Fornir kamienny – czym się charakteryzuje?