Sprawny serwis kluczem do efektywności

Sprawny serwis kluczem do efektywności

Read Time:1 Minute, 32 Second

Decydując się na inwestycję, która wiąże się z wynajmem maszyn budowlanych, należy zadbać o wiele kwestii. Nie chodzi jedynie o jakość. Równie kluczowy jest serwis i wsparcie podczas realizowania projektu.

Podczas intensywnych prac budowlanych maszyny ulegają eksploatacji. Nawet najlepszej jakości sprzęt, aby był w pełni wydajny przez lata, należy konserwować i sprawdzać jego stan techniczny. Z takiego założenia wychodzi firma Riwal, oferująca podesty ruchome oraz ładowarki teleskopowe uznanych marek.

Oddziały Riwal Polska rozlokowane są w różnych rejonach kraju.

Obecnie funkcjonuje 9 placówek w:

  • Szczecinie
  • Poznaniu
  • Warszawie
  • Łodzi
  • Wrocławiu
  • Opolu
  • Gliwicach
  • Krakowie
  • Pruszczu Gdańskim (odział trójmiejski – Gdańsk, Gdynia, Sopot)

Dzięki temu możliwe jest zapewnienie efektywnego serwisu w całej Polsce. Co kryje się pod tym ogólnym pojęciem? Chodzi oczywiście o profesjonalną opiekę serwisową 24/7. Usługi naprawcze wykonywane są zazwyczaj w ciągu jednego dnia roboczego – w tej kwestii Riwal może pochwalić się 98% skutecznością. Tak wysoki odsetek szybkich napraw możliwy jest dzięki bogatemu pakietowi narzędzi, w które wyposażone są auta serwisowe. Są to m.in.: zakuwarka przewodów hydraulicznych (oraz osprzęt do niej), agregat prądotwórczy, sprężarka oraz urządzenia diagnostyczne.

Warto nadmienić, że autoryzowany serwis renomowanych marek, takich jak JLG, DinoLift czy Magni w celu zapewnienia najwyższej jakości usług korzysta jedynie z oryginalnych części i akcesoriów do oferowanych na wynajem podnośników oraz ładowarek teleskopowych – https://www.riwal.com/poland/pl-pl/serwis-i-naprawa.

Gama części, komponentów oraz akcesoriów jest stale poszerzana, a w stałej ofercie znajduje się blisko 3000 pozycji, na które udzielana jest przynajmniej 12-miesięczna gwarancja producenta. Dzięki wysokim standardom usług oraz najlepszej jakości produktów Riwal jest liderem w branży budowlanej, który umiejętnie łączy nowoczesność z wieloletnim doświadczeniem.

76211b2891e76f722b27e7dd205fc077?s=400&d=mm&r=g

About Post Author

jan

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

One thought on “Sprawny serwis kluczem do efektywności

Dodaj komentarz

Jak wybrać schody do domu jednorodzinnego? Previous post Jak wybrać schody do domu jednorodzinnego?
Ocieplenie dachu na budynku rolniczym Next post Ocieplenie dachu na budynku rolniczym