lazurowa 168

Zamieszkaj na Bemowie – nowoczesna inwestycja Lazurowa168

Read Time:1 Minute, 50 Second

Lazurowa168 to inwestycja, która znajduje się w lewobrzeżnej części Warszawy, w dzielnicy Bemowo. Rozmaite linie tramwajowe oraz autobusowe już teraz umożliwiają bezkolizyjny dojazd do centrum, a niedługo pojawi się tutaj stacja II linii metra. Bez problemu można dotrzeć do różnych punktów Warszawy także własnym autem – niedaleko obiektu przebiega trasa S8.

W budynku znajdują się lokale jedno-, dwu- oraz trzypokojowe. Rozkład pomieszczeń umożliwia dokonywanie wielu funkcjonalnych zmian w adaptowaniu przestrzeni: w jednym dużym pokoju można np. wyodrębnić mniejszą część, którą będzie miała inne przeznaczenie.

Mieszkania na bemowie lazurowa 168Na uwagę zasługuje architektura budynku. Użyte do wykonania elewacji materiały będą nadawać budynkowi eleganckiego wyglądu. Z kolei duże szklane powierzchnie w postaci okien oraz balkonów sprawiają, że całość nabierze nowoczesnego charakteru.

Zaletą budynku są zamontowane w nim wysokiej jakości duże okna, które zapewniają odpowiednie doświetlenie pomieszczeń. Dzięki nim, nawet w chłodniejszych porach roku, docierać będzie do mieszkań duża ilość światła słonecznego, która bardzo korzystnie wpływa na samopoczucie. Wszystkie okna w budynku są trzyszybowe, a ich dodatkowym atutem jest bardzo dobra izolacja termiczna. Dzięki takiemu rozwiązaniu zimą będzie ciepło w mieszkaniu, latem zaś – upały przestaną być utrapieniem.

Informacje na temat lokalizacji

Nasza nieruchomość usytuowana jest w świetnej lokalizacji: mieści się blisko centrum miasta, a jednocześnie  na wyjątkowo spokojnym osiedlu, gdzie nie dobiega hałas wywoływany przez tysiące samochodów oraz tłumy przechodniów.  Liczne, znajdujące się w okolicy tereny zielone pozwalają odprężyć się i zrelaksować na łonie natury. Ci, którzy preferują aktywne formy wypoczynku mogą skorzystać ze znajdującej się w pobliżu ścieżki rowerowej, pływalni czy studia fitness.

e Mimo, że przy samej Lazurowej168 nie są zlokalizowane żadne punkty usługowe, tuż obok położona jest dobrze rozwinięta ulica Narwik, umożliwiająca szybkie zrobienie zakupów, wizytę w aptece czy też skorzystanie z bankomatów. Niedaleko naszej inwestycji znajduje się Wojskowa Akademia Techniczna, a także około pięćdziesięciu innych placówek edukacyjnych, szkół i przedszkoli.

Osiedle, na którym został zbudowany budynek, jest ogrodzone, dzięki czemu zarówno dzieci, jak i dorośli mieszkający na jego terenie, będą mieli poczucie bezpieczeństwa. Mieszkańcy mogą użytkować znajdujące się w podziemnej kondygnacji miejsca postojowe oraz niezależne platformy parkingowe.

Gwarantujemy wszechstronną obsługę: pomagamy przejść przez całą procedurę zakupu mieszkania, a w razie potrzeby oferujemy pomoc doradcy finansowego oraz architekta wnętrz. Zapewniamy również niską kwotę rezerwacji mieszkania oraz „elastyczność” dewelopera w ustalaniu harmonogramu płatności.

76211b2891e76f722b27e7dd205fc077?s=400&d=mm&r=g

About Post Author

jan

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

szlifierka kątowa najważniejsze informacje castorama Previous post Szlifierka kątowa – najważniejsze informacje
zasady tykowania ścian Next post Główne zasady tynkowania i układania gładzi